25-čio minėjimo šventė

Pasitikdami auksinį rudenį ir dar džiaugiantis paskutiniais vasaros saulės spinduliais Lietuvos statybos inžinieriai susirinko gyvai pabendrauti surengtoje LSIS Kauno apskrities bendrijos 25-čio minėjimo šventėje.

Paprastai į gimtadienį būna kviečiami draugai, bičiuliai, giminės, šeimos nariai. Pasveikinti Kauno apskrities bendriją su 25-čio jubiliejumi atvyko ne tik bendrijos nariai, bet ir LSIS regioninių bendrijų atstovai, LSIS Prezidentas, vykdantysis direktorius, Statybininkų asociacijos prezidentas, Kauno technologijos universiteto, Kauno technikos kolegijos, Statybos produktų sertifikavimo centro ir kiti garbūs svečiai.

Buvo ir malonių staigmenų – vykstančio renginio metu LSIS Kauno apskrities bendrijos direktorius Žymantas Rudžionis buvo apdovanotas LSIS garbės ženklu už aktyvią inžinerinę veiklą  ir nepriekaištingą darbą.

Po ilgo saviizoliavimosi periodo, sutikti senus bičiulius bei bendražygius buvo be galo smagu, todėl Kauno apskrities bendrijos vardu norime padėkoti visiems, kurie radote laiko atvykti ir sudalyvauti mūsų šventėje.