Pirmas jaunasis narys – IV kurso studentas!

Dalinamės džiugiomis LSIS Kauno apskrities bendrijos naujienomis: į mūsų gretas buvo oficialiai priimtas pirmas jaunasis narys – Lukas Steponavičius, studijuojantis KTU Statybos ir architektūros fakultete statybos inžinerijos studijų programoje, statybos technologijų specializacijos 4-ame kurse. Studijų rezultatai labai geri, šiuo metu rengia bakalauro baigiamąjį darbą (vadovas S. Juočiūnas), yra atlikęs praktiką statybos įmonėje, kaupia patirtį  ir siekia tęsti darbą būtent šioje srityje.

Tai didelis žingsnis į priekį ne tik mūsų regiono, bet ir visos LSIS augimo ir jaunimo integracijos atžvilgiu. Pagal LSIS įstatus, jaunuoju nariu gali tapti veiksnūs fiziniai asmenys, sulaukę 18 metų ir studijuojantys aukštojoje mokykloje  pagal statybos inžinerijos mokslo kryptį arba kitos mokslo krypties studijų programą, atitinkančią šią sritį.

Svarbu pabrėžti, kad tai pirmas naujai priimtas jaunasis narys ne tik Kauno apskrities, bet ir visoje LSIS, o tai yra ypatingas momentas mūsų bendruomenės istorijoje. Šis įvykis atveria naujas galimybes, stiprina mūsų sąjungos įsipareigojimą jaunimui ir įgalina ateities statybos inžinierius dalyvauti mūsų veikloje bei kurti ateities inžinerijos srities inovacijas.

Be jaunojo nario, LSIS taip pat yra ir garbės, tikrieji nariai bei nariai-rėmėjai, kurie skatina mūsų bendruomenės plėtrą ir aukštus standartus, motyvuoja mus dar labiau bendradarbiauti, dalintis patirtimi ir žiniomis su jaunaisiais nariais, suteikiant jiems galimybę augti ir tobulėti šioje svarbioje profesinėje srityje. Ypač svarbu pabrėžti, kad naujai įstojęs jaunasis narys, kaip ir visi kiti nariai, įsipareigoja laikytis profesinės etikos kodekso, kas yra neatsiejama dalis mūsų sąjungos vertybių.

Džiaugiamės šiuo pirmuoju žingsniu ir tikimės, kad tai tik pradžia įdomioms ir produktyvioms bendradarbiavimo galimybėms su ateities talentais mūsų sąjungoje.

Kviečiame visus prisijungti prie mūsų, bendradarbiauti ir dalintis patirtimi bei įžvalgomis. Kartu mes esame stipresni! LSIS – tai yra ne tik garbės, bet ir atsakomybės ženklas!