Statybos lyderiai Statybininkų profesinėje šventėje pagerbti apdovanojimais

2019 rugsėjo 6 d. Klaipėdoje dvidešimtą kartą Lietuvos statybos inžinierių sąjunga  kartu su Lietuvos statybininkų asociacija ir kitomis organizacijomis paminėjo profesinę Statybininkų šventę. Statybininkų diena – profesinė šventė, 2000 m. įtraukta į valstybės atmintinų dienų sąrašą, skirta pagerbti visus Lietuvos statybininkus. Ši šventė Lietuvos statybos inžinieriams svarbi dar ir todėl, kad po kelių metų pertraukos LSIS apdovanojo geriausius statybos inžinierius, kurie gerina savo profesijos prestižą dirbdami profesionaliai ir laikydamiesi etikos kodekso.

Renginio metu geriausiems šalies statybininkams buvo įteiktos Seimo, Vyriausybės, Aplinkos ministerijos, Ekonomikos ir inovacijų ministerijos, Lietuvos pramoninkų konfederacijos, Lietuvos statybininkų asociacijos, Lietuvos statybos inžinierių sąjungos ir kitų asociacijų padėkos bei apdovanojimai už nuopelnus statybos srityje.

Šiemet apdovanojome geriausius 2019 metų statybos inžinierius trijose kategorijose:

  • „Geriausias metų statinio statybos vadovas“ – Agnė Miliūtė;
  • „Geriausias metų statinio statybos techninės priežiūros vadovas“ – Kazimieras Senkus;
  • „Geriausias metų statinio statybos specialiųjų darbų vadovas“ – Saulius Motiečius.

Didžiuojamės geriausiais mūsų Lietuvos statybos inžinieriais ir ypač LSIS Kauno apskrites bendrijos nariu Kazimieru Senkumi.

Nuotraukoje iš kairės į dešinę S. Motiečius, A. Miliūtė, L. Adomavičius (LSIS direktorius), K. Senkus, D. Gedvilas (LSA prezidentas).