LSIS įsteigtas jaunųjų statybos inžnierių komitetas

2019 m. lapkričio 29 d. Lietuvos statybos inžinierių sąjungos Kauno apskrities bendrijoje (LSIS KAB) įvyko steigiamasis jaunųjų (iki 35 metų) statybos inžinierių komiteto posėdis.

LSIS JSI komiteto posėdyje, kuris vyko Kauno Technologijos Universitete susirinko 16 atstovų, kurie išsirinko 5 narių komitetą: Sabeckis Ernestas (LSIS Klaipėdos bendrija), Gediminas Rabačius (LSIS Kauno apskrities bendrija), Deividas Grigaravičius (LSIS Alytaus apskrities bendrija), Šarūnas Bekampis (LSIS Vilniaus apskrities bendrija) ir Justinas Augustinas (LSIS Panevėžio apskrities bendrija). LSIS JSI komiteto pirmininku išrinktas Šarūnas Bekampis ir sekretorius Justinas Augustinas.

Posėdžio metu LSIS direktorius Linas Adomavičius ir viceprezidentas Žymantas Rudžionis su jaunaisiais specialistais kalbėjosi apie sąjungoje vykdomus ir numatomus projektus, organizacijoje vykstančius atsinaujinimo darbus. Taip pat diskutuota apie būdus kaip savo darbais ir idėjomis jaunieji statybos inžinieriai galėtų prisidėti prie LSIS veiklos.